ISAK za Vámi jede na 26. Karlovarské právnické dny

Vážení přátelé, dovoluji si Vás tímto informovat, že se naše společnost, AMI Computers s.r.o., stala jedním z partnerů 26. Karlovarských právnických dnů.

Důvodem, proč jsme se za ISAK takto rozhodli, je hned několik:

  • Jedná se o jednu z nejvýznamnějších právnických akcí v České republice.
  • Chceme pokračovat v trendu jít naproti našim stávajícím i novým klientům.
  • Je to skvělá příležitost se s Vámi osobně setkat, seznámit Vás s novinkami či zodpovědět Vaše dotazy.

Kromě toho, že Vám budeme osobně k dispozici na stánku ISAK, rozhodli jsme se, že Vám, jako našim nejvýznamnějším klientům, nabídneme příspěvek na Váš účastnický poplatek ve výši 50 % z celkové částky 9.500 Kč. Polovinu vstupného uhradíme prvním čtyřem kancelářím, které o účast na konferenci projeví zájem. V případě, že se budete chtít akce zúčastnit, obraťte se, prosím, na kolegu Jiřího Sládka. E-mail: sladek@isak.cz, telefon: 728 922 023.

Třídenní konference 26. Karlovarských právnických dnů se koná ve dnech 14. – 16. 6. 2018 v Grandhotelu Ambassador Národní Dům. PROGRAM AKCE nabízíme ke stažení ZDE případně online na stránkách organizátorů: http://www.kjt.cz/cs/2018/.

Přijeďte v červnu do Karlových Varů a získejte nejen aktuální informace ze světa advokacie, ale i novinky o ISAKu. Těšíme se na osobní setkání s Vámi u našeho stánku!

Jiří Sládek

Projektový manažer AMI Computers s.r.o.

Je hlavní kontaktní osobou pro nové i stávající klienty z řad advokátních kanceláří. Řeší každodenní požadavky klientů ISAK a vyřizuje poptávky potenciálních klientů na tento systém. Nastavuje marketingovou strategii společnosti. U Ami Computers je od roku 2016 a dříve působil především v projektovém řízení a sportovním marketingu.

Top